Rozrywka i Hobby

Internetowy portal tematyczny!

Home » Rozrywka » Czy gierki komputerowe w istocie źle wpływają na młodego człowieka?

Czy gierki komputerowe w istocie źle wpływają na młodego człowieka?

Posted by admin On August - 4 - 2018 Comments Off on Czy gierki komputerowe w istocie źle wpływają na młodego człowieka?
Czy gierki komputerowe w istocie źle wpływają na młodego człowieka?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Choć gierki komputerowe wydają się być trochę niewinne, to można zaryzykować twierdzenie, że jeżeli jesteśmy normalnymi ludźmi, bez najmniejszego cienia wątpliwości nie poczujemy negatywnych skutków. Początkowo weźmy w rachubę kwestię uzależnień… Zasadniczo nie ma dużego problemu, jeśli mamy poukładane życie. A więc jeśli mamy na przykład pracę i rodzinę, to pewnie i tak nie będziemy w stanie uzależnić się od grania. Jednakże jeśli jesteśmy zamkniętymi w sobie nastolatkami, pewnie zwiększamy własne szanse na wpadnięcie w uzależnienie.
Chcę również poruszyć akurat w tym momencie temat morderstw w Stanach Zjednoczonych – bardzo często sytuacja jest taka, że młodzi ludzie, którzy popełnili straszną zbrodnię najzwyczajniej przez całe dnia grywali w najróżniejsze strzelaniny, itp. Moim zdaniem wielką głupotą jest tak naprawdę obarczanie winą za strzelaniny akurat producentów gier komputerowych. Przecież definitywna część graczy to normalne osoby. Poza tym, przecież nie można zapomnieć, iż gry komputerowe są młode. A ludzie zabijają się od lat. To pokazuje, że gry komputerowe ogólnie nie wpływają niekorzystnie na ludzi!

Categories: Rozrywka

Comments are closed.